Pergola Nerede Kullanılır?

Pergola İşyerleri başta olmak üzere bir çok yerde kullanılabilir. Hotel, Cafe, Restoran, Manav ve Mağazalarda sıkça kullanılan ve tercih edilen sistemlerin başında gelir. Bunun yanısıra, özel mülkler, villa, bina önleri teras ve çatılarda kullanılır.

Pergola Standartları Nedir?

Her mekan veya yer için özel ölçü ve gereksinimlere göre üretilmektedir. Pergola genellikle kişiselleştirilmiş modeldir. Kurulum ve kullanımda sağladığı konfor nedeniyle popüler bir üründür. Pergola Kumanda edilebilir, ihtiyaç halinde programlanabilir özellikler içerebilir. Renk ve desen alternatifi, Isı yalıtımı, aleve karşı dayanıklılık, ve dört mevsim ihtiyaçlara cevap veren estetik görünüme sahip bir üründür. Uygun alanlarda giyotin cam veya kış bahçesi dönüşümüne uyumludur.

Genel olarak pergola sistemleri ihtiyaçlara göre tasarlanan ve planlanan kişiselleştirilmiş bir tente sistemidir. Pergola sistemleri yaptırmadan evvel tavsiyelerimizi almak için bize mesaj gönderebilirsiniz.

Pergola Faydaları Nedir?

Müşterilerinizi güneşli havalarda güneş ışıklarından koruyarak açık hava keyfi yaşatır. Yağmurlu havalarda özel kanalları sayesinde koruma sağlar. Kışık kar birikimlerine karşı dayanıklı yapısıyla dört mevsim konfor alanı yaratır. Pergola sistemlerinin kış bahçesi ve giyotin cam dönüşümüne uygun olduğundan iklimlendirme tercihleri için alternatif oluşturur. Pergola kullanım amacı açık hava iklim koşullarının kontrol altına alınmasını sağlamaktır. Bir işletme veya özel mülkte güneşten, yağmurdan, kardan korunmak amacıyla kullanılmaktadır. Özellikle işletmelerde kış yada yazın açık hava alternatifi sunmak için idealdir.

Pergola Kurulum Yapı Ruhsatı Gerektirir mi?

Pergola tente sistemleri kurulumu için yapı ruhsatı gerekmez. İşletmeler ve özel mülkler için bu aynı şey geçerlidir. Pergola kurulumu yapmak için herhangi bir resmi başvuruya ihtiyaç bulunmamaktadır.

ÖRNEK GÖRSELLER

Teklif İsteyin

Pergola İçin Teklif İsteyin

Teklif istemek için yandaki formu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Pergola ürünü için yan kısımda bulunan formu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. En kısa sürede teklifimiz sizlere ileteceğiz

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

TELEFONLA ULAŞMAK İÇİN:

0 532 514 12 06