SIKÇA SORULAN SORULAR

Cam balkon sistemleri; günden güne kullanımı artan en popüler balkon kapatma sistemleridir. Sistemin yapısı balkonunuzun manzarasının kapanmasını en asgari seviyeye indirecek şekilde tasarlanmıştır. Yılın her ayında balkonunuzu en iyi şekilde kullanabilmeniz için en ideal sistem katlanır cam balkon sistemleridir.

Cam balkon uygulamasında en önemli konu; montajı yapan ustanın tecrübesidir. Piyasanın en iyi sistemini dahi alsanız, montajın düzgün yapılmaması bu sistemden sağlayacağınız faydayı önemli ölçüde düşürecektir. Yıllara dayanan tecrübemiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Bir çok ihtiyaca göre üretilmiş pek çok cam balkon modeli bulunmaktadır. Ev tipi balkonlarda en çok tercih edilen sistem; katlanır cam balkon modelleridir. Cam balkon sisteminin 50 ya da 60cm boyutunda ki her bir açılan kanadının bir uçta toplanması mantığına dayanan balkon sistemlerine katlanır cam balkon adı verilmektedir.

Konut Balkonları, Teraslar, Kış bahçeleri, Cafe – Restaurantlar, Oteller, Pastaneler, Mağaza vitrinleri vs. tahsis edebileceğiniz her alanda uygulayabilirsiniz.

Camın ısı ve darbeye dayanıklı hale gelmesi istendiğinde Cam Temperleme denilen bir işlemden geçirilir. Bu sayede daha dayanıklı balkonlara sahip olabilirsiniz.

Katlanabilen cam sistemlerde cam paneller balkon içerisine 90 derecelik bir açıyla toplanabildiği için panellerin dış yüzeyleri balkon içinden rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Ancak katlanır camların haricinde kullanılan sürgülü kayar cam sistemleri, camlar katlanmadığından dolayı tek tek temizleyerek bir sonraki camı sürgüleyip diğer camları da bu sayede temizleyebilirsiniz.

Cam Balkon Sistemleri güvenlik unsurunu ön planda tutarak üretilmiştir. Camlar 2m yüksekliğe kadar tam verimli şekilde çalışmaktadır. Bundan daha fazla yüksekliklerde camların güvenlik sorunu olmamasına rağmen camlar arasında kayıt olmadığı için şiddetli rüzgârlarda camlar sarsılmakta içeri rüzgâr ve yağmur alabilmektedir. Aşırı yüksek balkonlarda camların maksimum yüksekliğe çıkarıldığında açıkta kalan yerler, sabit profiller ile kapatılarak güvenli ortamlar oluşturulmaktadır.

Sözleşme yapıldığından itibaren mevsim yoğunluğuna göre “7 – 15 İş Günü” içerisinde montaj ve teslimat yapılmaktadır.

Krom korkuluklar, fransız balkon korkulukları gibi hizmetlerimizde kullandığımız malzemeler paslanmaya karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Herhangi bir paslanma yapmaz.

Sitemiz üzerinden teklif al kısmındaki formu doldurarak veya iletişim numaralarımızdan  (0546 500 39 40) bizlerle irtibata geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz Hakkında Hemen Teklif Alın

Hizmetlerimiz, ürünlerimiz hakkına fiyat teklifi almak için teklif al butonuna tıklayarak formu doldurmanız yeterli.

Teklif AL

Or Call 0546 500 39 40