KURUMSAL

Firmamız Erdinç Cam Cam Balkon ve Aksesuar Sistemleri 2015 yılından bu yana sektörün içinde bulunan, deneyimli ekibi ve tecrübeli kadrosuyla bir çok işlere imzasını atmış, yenilikçi ve yeniliğe açık, müşteri memnuniyetine önem veren, satış sonrası hizmetiyle müşterisine kalite ve güveni aşılayan ve her zaman daha iyisini hedefleyen bir kuruluştur.Mevcut piyasa pazarlama stratejilerine yetişebilmek ve tabiri caiz ise rekabetçi kuruluşlar ile rekabet etmek amaçlı çeşitli ürünlerimizle müşterilerimize saygın bir şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz.

Amacımız cam balkon sektöründeki eksikleri görmek ve cam balkon sektöründeki ihtiyaçlara göre hareket etmektir. Müşterilerimizden aldığımız takdirle faaliyetlerimizi her geçen gün daha büyük tecrübeyle sürdürmekteyiz.

Erdinç Cam Cam Balkon ve Aksesuar Sistemleri cam balkon sistemleri alanında uzman kadrosuyla sorunlarınızı en kısa sürede çözmektedir. İmalatçı bir firmadır. İmalat atölyesinde uzman personelin yaptığı cam balkon sistemleri yine uzman ve deneyimli montaj ekipleri tarafından balkonunuza kusursuz bir şekilde montajı yapılır.Tecrübelerimiz bizi bu günlere taşıyan tek sermayemizdir

İlkelerimiz

İnsana ve çevreye saygı önceliğimizdir.

Üretimde, hizmette ve çalışma şartlarında, yasaların ve kuralların gereklerini yerine getiririz. Ticari teamül ve ahlak kurallarına saygılıyız.

İlişkilerin tümüne özen gösterir ve toplum çıkarlarına ters düşen tutum ve davranışlardan kaçınırız.

Sektörle ilgili değişim ve yaratıcı düşünceleri destekler, geleceği düşünerek öngörülü hareket ederiz.

Bizi, bugün olduğumuz yere getiren değerlere olan bağlılığımız, bu başarıya katkı sağlayan çalışanlarımız ve üretici bayilerimizle yolumuza devam etmek öncelikli hedefimizdir.

Amacımız yaratıcı tasarım ve geliştirilmiş hizmet yelpazesi ile müşteri memnuniyeti sınırlarını aşmaktır.

CAM BALKON

Erdinç Cam Apartman ve Mustakil Evler için Cam Balkon ve Aksesuar çözümleri sunar. Ücretsiz Keşif hizmetiyle uygulama alanını için en uygun çözümleri sunar. Evinizde fark yaratan çözümler almak için Erdinç Cam’a Bekleriz.

İŞYERİ

Cafe, Restoran veya Kurumsal Ofisler için Cam Balkon Erdinç Cam güvencesiyle hızlı ve konusunda uzmanlar tarafından sunulur. Uygulama alanları için farklı çözüm önerileri sunabilen şirketimizden mutlaka teklif talep edin.

BAHÇE VİLLA

Bahçe, Villa veya Açık Hava alanlarında dilediğiniz cam balkon sistemini tasarlıyor üretiyor ve montajını yapıyoruz. Cam Balkon ve aksesuar sistemlerine Erdinç Cam güvencesi ile sahip olun, kurulum sonrasıda destek verir.

AKSESUAR

Balkon Korkuluk, merdiven korkuluk, alüminyum fitil değişim gibi hizmetler vermekteyiz. Aksesuarın yanı sıra güvenlik önemleri için olmazsa olmaz hizmetlerimizdir. Sizlere en uygun fiyata kaliteli çözümleri sunmaktayız.