8mm TEMPERED CAM İLE BALKON

Camın ısı ve darbeye dayanıklı hale gelmesi istendiğinde Cam Temperleme denilen bir işlemden geçirilir. Temperleme prosesi cam panoların özel fırınlarda erime noktasına yakın derecelerde ısıtıldıktan sonra hızla soğutulması esasına dayanır.

Stadart camlara göre temperli camlar daha sağlam olmaktadır. 30 cm yüksekten bırakılan bir bilye camı kırabilirken, temperlenen camlar sayesinde bu mesafe 2 metreye kadar çıkmaktadır.

Tempered cam ile balkon kapama hizmetimizden yararlanarak şıklığın yanı sıra çok sağlam, kullanışlı ve kaliteli cam balkonlara sahip olabilirsiniz. Bizlerle hemen iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

NEREDE YAPTIRABİLİRİM?

Tempered Cam ile Balkon Kapama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Alt kısımda bulunan formu doldurabilir ve bizlerim sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Dilerseniz iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak detaylı bilgi edinebilir, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

ÖRNEK GÖRSELLER

Teklif İsteyin

Temperli Cam ile Balkon Kapama İçin Teklif İsteyin

Teklif istemek için yandaki formu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Temperli Cam ile balkon kapama hizmetimiz için yan kısımda bulunan formu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. En kısa sürede teklifimiz sizlere ileteceğiz

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

TELEFONLA ULAŞMAK İÇİN:

0 532 514 12 06