CAM İLE ALÜMİNYUM BÖLME

Cam ile Alüminyum bölme sistemleri, ofislerinizde oda bölme panel uygulaması olarak kullanabileceğiniz sistemleri ifade eder. Fazla yer kaplamayan ve tasarruf sağlayan bu sistem, 50-80 mm kadar kalınlığındadır. İki alüminyum arasına yerleştirilen jaluzi veya kumlama cam, mat cam gibi stillerle kullanıma imkan sağlayan estetik görünümü ofislerinize kazandıran sistemlerdir. Uygulamalar demontable olduklarından dolayı, yer ve tavan arasındaki gönyesizliği kendi içerisinde giderme imkanına sahiptir.

İç materyal olarak kullanılan malzemeler ise, cam, kumaşlı bir takım paneller ve ahşap MDF malzemelerdir. Demontaj niteliği sayesinde tekrardan sökülüp takılabilir. Hızlı montaj özelliğine sahiptir. Farklı tasarımlar ek maliyet gerektirmeden bu sistemler sayesinde ofisinize uygulanabilir. Okul, hastane, dershane, çağrı merkezleri, havaalanları, bankalar, fabrika ve daha birçok yerde uygulama alanı bulan alüminyum bölme sistemleri, çağa uygun çözümler sunan tek bölme duvar uygulama tipidir.

NEREDE YAPTIRABİLİRİM?

Cam ile Alüminyum bölme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sizlere en uygun fiyatlara en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Alt kısımda bulunan formu doldurabilir ve bizlerin sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Dilerseniz iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak detaylı bilgi edinebilir, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

ÖRNEK GÖRSELLER

Alüminyum Bölme Hizmetimiz İçin Teklif İsteyin

Teklif istemek için yandaki formu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Cam ile alüminyum bölme hizmetimiz için yan kısımda bulunan formu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. En kısa sürede teklifimiz sizlere ileteceğiz

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

TELEFONLA ULAŞMAK İÇİN:

0 532 514 12 06